Про нас / Агенція нерухомості Realty Uzhgorod

Про нас

Ми - агенція нерухомості, яка в своїй роботі поєднує досвід професіоналів і новітні технології. Наш колектив - спеціалісти, для яких вирішення складних завдань та прийняття неординарних рішень – повсякденна робота. Ми надамо кваліфіковану допомогу у придбанні, продажу та оренді нерухомості в Закарпатті, проведемо експертну оцінку нерухомого майна та земельних ділянок, допоможемо в оформленні кредиту і підготовці документів будь-якої складності, представимо Ваші інтереси в суді. Наша агенція продовжує співпрацю із клієнтами і на етапі будівництва та експлуатації об'єктів нерухомості.

Ми гарантуємо Вам:
• якісний сервіс;
• індивідуальний підхід до кожного клієнта;
• огляди ринку, найбільш повну і актуальну інформацію по всіх наявних об’єктах;
• комфорт і безпеку угоди

Довідка:

Агенція нерухомості «Realty Uzhgorod» заснована у 2005 році командою професіоналів із досвідом у сфері нерухомості. Пріорітетним напрямком була діяльність на ринку земельних ділянок у м. Ужгород та Ужгородському районі.
Із 2008 року АН «Realty Uzhgorod» є активним членом «Закарпатської Асоціації Ріелторів».
На сьогоднішній день агенція оперує широкою базою даних об'єктів нерухомості у Закарпатській області, пропонує своїм клієнтам пошук нерухомості під замовлення, допомогу в придбанні та продажу 
заставного майна, нерухомості із проблемними документами. Великий вибір об'єктів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнту оптимальні для нього рішення при операціях з нерухомістю.

 

                                              

      

Дати оголошення
Якщо Ви бажаєте продати, здати в оренду або обміняти власний об’єкт нерухомості, чи, навпаки, Ви хочете щось купити чи зняти в оренду, заповніть дану форму для внесення Вашої заявки в базу. Спеціаліст з нерухомості зв’яжеться з Вами на протязі дня.

Зворотній зв'язок
Якщо у Вас є необхідність отримати консультацію спеціаліста з нерухомості, чи юриста, або Ви бажаєте домовитись про зустріч – заповніть дану форму (у полі «Повідомлення» викладіть суть питання) і спеціаліст відповідного профілю зв’яжеться з Вами на протязі дня.