Міліціонери Ужгорода обговорили результати своєї роботи за поточний рік
В Ужгородському міськвідділі міліції відбулося підведення підсумків оперативно-службової діяльності міськвідділу за дев’ять місяців поточного року.
Про здобутки та прорахунки в роботі Ужгородського міського відділу міліції доповідав начальник штабу Володимир Баєв, який охарактеризував стан злочинності та правопорядку на території міста, додержання вимог законодавства, спрямованого на профілактику злочинності та окремих категорій злочинців. Було проаналізовано показники роботи кожного підрозділу, визначено позитивні тенденції та проблемні питання.
Актуальним залишається питання дотримання співробітниками міліції обліково-реєстраційної дисципліни, своєчасної і повної реєстрації заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та події, прийняття відповідних заходів реагування. Дуже важливо, щоб заяви й повідомлення громадян про ті чи інші правопорушення чи події у жодному разі не укривалися від обліку. І обов’язково, щоб при їх розгляді, всебічно й об’єктивно досліджувалися всі обставини звернення та тільки після цього приймалося правильне рішення. Громадяни, які звертаються до міліції по допомогу, повинні почувати себе захищеними й впевненими, що саме тут з їхньою проблемою розберуться й приймуть законне рішення.
Тож протягом звітного періоду в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та події Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області зареєстровано 7233 заяв та повідомлення про вчинення кримінальних правопорушень та пригод, з яких 3083 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та по 3690 – прийнято рішення відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
Сектором карного розшуку міськвідділу за дев’ять місяців поточного року розкрито 253 злочини, а саме: 3 вбивства, 2 розбійний напад, 10 грабежів, 188 крадіжки, 2 факти незаконного обіг наркотичних речовин, 14 фактів незаконного поводження зі зброєю, розкрито 1 дорожньо-транспортну пригоду зі смертельним наслідком, 1 зґвалтування, 4 навмисні пошкодження майна шляхом підпалу, 7 фактів підробки документів, 3 факти надання завідомо неправдивих показів, 7 факти нанесення тілесних ушкоджень, 1 факт скупки краденого, 3 факти незаконного заволодіння автотранспортними засобами, 4 хуліганства, 3 шахрайства, 2 факти привласнення і розтрати коштів та 1 факт погрози працівникам органів внутрішніх справ.
Протягом звітного періоду працівниками сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків вживалися ряд заходів, спрямованих на протидію наркозлочинності та на виявлення фактів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. Виявлено та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 88 фактів пов’язано із незаконним обігом наркотиків за статтею 309 – 66 факти (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), 8 фактів за статтею 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), 4 факти за статтею 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), 1 факт за статтею 313 (викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням) Кримінального Кодексу України. До адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення у цій сфері притягнуто 27 осіб.
Відділом кримінальної міліції в справах дітей було проведено ряд оперативно-профілактичних заходів: «Діти вулиці», «Денне місто», «Канікули», «Профілактичний рейд по виявленню жебракування та бродяжництва», «Рейд по дотриманню законодавства продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів». Всього службою складено – 133 адміністративні протоколи, за різними статями Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Сектором державної служби боротьби з економічною злочинністю Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області протягом звітного періоду здійснено ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на покращення профілактики злочинності, стабілізації оперативної обстановки, забезпечення громадської безпеки, викриття та розслідування злочинів у тому числі на пріоритетних напрямках боротьби із злочинністю у сфері економіки. Виявлено та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 207 фактів щодо скоєння злочинів у сфері економіки. За результатами досудового слідства про підозру у скоєнні 71 злочину повідомлено 47 особи. Закінчено розслідування та направлено до суду 49 кримінальних проваджень.
Дільничними інспекторами міліції з початку року вжито ряд заходів, спрямованих на забезпечення контролю за способом життя та поведінки підоблікового елементу, з ними проведено профілактичні бесіди щодо недопущення в майбутньому протиправних діянь. Основна увага приділялася раніше судимим, і в першу чергу формально підпадаючим під дію Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» та адміннаглядним. З цією метою на території міста Ужгорода організовувались та проводилися профілактичні відпрацювання, подворові та поквартирні обходи. Безпосередньо дільничними інспекторами розкрито 109 злочини з них 14 тяжких. Виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 1202 осіб, що вчинили різного роду правопорушення. Відвідали 38000 помешкань громадян та організацій, яким вручено візитки дільничних інспекторів міліції та проведено профілактичні бесіди про недопущення порушень громадського порядку та скоєння злочинів.
Протягом поточного року працівниками ДАІ зареєстровано 43 дорожньо-транспортних пригод, у яких три людини загинули та 49 отримали тілесні ушкодження. Встановлено, що в одному випадку дорожньо-транспортної пригоди водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Мали місце дев’ять дорожньо-транспортних пригод з місць скоєння яких водії зникали. Задокументовано 1562 порушень вимог «Правил дорожнього руху», з них 137 фактів – керування транспортними засобами в стані сп’яніння.
Василь Лешко, аналізуючи результати оперативно-службової діяльності міськвідділу за дев’ять місяців 2013 року, відзначив, що всі підрозділи міськвідділу мають позитивні напрацювання і досягнення. Не оминув керівник і проблемні питання та шляхи їх вирішення. Зокрема, слід більше уваги приділяти організації роботи з розкриття кримінальних правопорушень, профілактичній роботі по запобіганню скоєння правопорушень, майновим злочинам, втягнення неповнолітніх до вживання алкогольних та наркотичних засобів, встановлення осіб які пошкоджують автотранспортні засоби шляхом підпалу, тощо. Працівникам міськвідділу він побажав: «Позитивні показники в роботі покращувати, а негативні подолати».
На завершення начальник Ужгородського міського відділу міліції Євген Калитич звернув увагу міліціонерів на те, що кожен співробітник має сумлінно виконувати свої службові обов’язки, дотримуватись законності у розслідуванні кримінальних проваджень, бути ввічливими у спілкуванні з людьми, адже робота правоохоронних органів направлена на те, щоб захищати права та свободи громадян, повідомляє Діана ДОРОГІЙ, Ужгородський МВ УМВС.
Джерело: karpatskijobjektiv.com Опубліковано: 19.10.13 07:00
Коментарі до новини